• Istraturist

Umag-Sajam

Histri imaju viceprvakinju!

Danas je vrlo poseban dan za Histre!

Na Otvorenom prvenstvu Istarske Županije osvojili smo prestižnu titulu, Lucija Škopac

je viceprvakinja županije u kategoriji djevojčica do 12 godina! Osim toga, u kategoriji Mini kup,

za dječake i djevojčice zajedno, zauzela je treće mjesto! Pobjednik regate je Španjolac Luc Revente,

drugi je Deni Martinović ( JK Vega), treća je Nina Škopac (JK Clivo).

Nakon devet dana izbivanja povratak je triunfalan. Naime, Histri su u Pomeru od subote 02.08. na

klinici u organizaciji JK Clivo i Daria Klibe. Nakon zadnjeg dana klinike, petka, uputili smo se u AC Colone

podno Bala, i tamo ostali do danas, zadnjeg dana prvenstva. Ovo je za Histre jedan od največih uspjeha.

Pokazali smo ono što znamo već neko vriejme, a to je da na nas moraju računat. Maj i Niki su uz za njih

ne baš najbolje uvjete solidno završili regatu. Svoj prvi nastup na regati imali su Gaia Zec i Erik Kozlović.

Odlično su se snašli i na pripremama i na regati. Naši se klinci iz šatora vračaju pod čvrste krovove gdje

ih čeka odmor do subote, 16.08. kada neki od njih idu na  regatu u Izoli. Oni najmlađi pak imati će redovite treninge.